datrbord in kastDe volgende DBZP leden zijn speelgerechtigd voor de Singlekampioenschappen van 2019 die zondag 23 juni worden gehouden in Het Wapen van Assendelft.

 

Zie ook: Uitnodiging Single kampioenschappen 2019

 

Eredivisie
Arnaud van der Graaf The Saints 11 7
Benito van Heiningen `t Laantje 1 20 5
Berry de Boer Red Arrows 13 6
Bert van Kraalingen Brak BV 12 7
Bram Poppes Lapaix 17 7
Cindy Hessing Brak BV 14 4
Cock van de Geer Red Arrows 15 4
Dave Bussink Red Arrows 14 5
Dave Pouwels By the hand 16 7
Davorin Radoja The A-Team 12 7
Eelco van der Ham Red Arrows 11 6
Erik Avondrood Lapaix 15 12
Erik van Nek Brak BV 15 6
Erwin Valks Blue Gamblers 1 11 8
Ferry Blommestijn Second Generation 15 11
Frank Hoek De Taveerne 20 14
Frits Collé By the hand 19 8
Guido van Dijk The Saints 12 5
Hans Langenberg Brak BV 17 5
Iwan Radsma D.E.S. 1 12 3
Jan Dirk de Groot `t Laantje 1 12 4
Jesse Daman Red Arrows 15 5
John Andre Lapaix 11 1
John Hoogervorst Blue Gamblers 1 12 8
Kevin Doets Second Generation 11 10
Kevin Gijzen De Taveerne 19 15
Kevin Heine `t Laantje 1 22 17
Marciano Bos The A-Team 17 3
Marco Stevens D.E.S. 1 12 11
Martin van Exter All Blacks 15 7
Mike de Wit All Blacks 15 7
Mike van Kemenade De Taveerne 11 6
Niels Zonneveld Second Generation 14 13
Patrick Jansen Lapaix 11 6
Paul Hinsche The Saints 11 2
Peter van Cutsem Lapaix 12 8
Pieter Vonk `t Laantje 1 14 3
Rade Pavlovic All Blacks 16 10
Reinier van Koppen The A-Team 15 9
Richard Bras Lapaix 11 7
Rico Langenberg By the hand 12 10
Rob Postma D.E.S. 1 11 4
Sander Nat `t Laantje 1 20 13
Siem de Dood All Blacks 15 7
Stefan Talhout By the hand 16 4
Wesley Harms De Taveerne 12 11
Willem Franssen Second Generation 14 12
Wout van Cadsand The A-Team 15 9

 

1e divisie
Abdelouafi Elmoussaoui Rockets 19 8
Ben Wagenvoort D-Artist 15 3
Bertus Knaack Can`t be stopped 11 11
Bill Syed Most Wanted 18 3
Daniel de Pater Triple Nix ! 14 9
Danny Reijmers Dolphins 14 4
Danny Siau Dolphins 19 7
Dennis Rambharse Most Wanted 13 10
Eddy van Ingen Most Wanted 12 6
Eduard Souhoka Het Zonnetje 1 16 4
Erwin Bleeker D-Artist 11 7
Finn Jacobs Charlie's 1 20 12
Fred Winter De Schutters 11 9
Glen Minett Looney Tunes 19 8
Hans Warnaar Triple Nix ! 16 5
Herman Engel Triple Nix ! 19 9
Herman Spekkers Charlie's 1 20 13
Jeffrey Aardenburg Het Zonnetje 1 18 5
Jeffrey Weeteling Rockets 17 12
Jeroen Koning Dolphins 22 15
Johan Gorthorst Rockets 11 5
Jordy Korver Charlie's 1 21 18
Jory Reijmers Dolphins 20 5
Leo Lust D-Artist 11 1
Lesley Klitsie De Schutters 11 2
Lionel Reyes Siswanto Most Wanted 22 12
Marco Sikkes Rockets 16 7
Menno Lammers Op goed geluk 11 8
Michel Takes Can`t be stopped 22 18
Nolly Vittali Can`t be stopped 13 12
Paul Knoppert Triple Nix ! 15 6
Raymond van der Erf Op goed geluk 16 7
Raymond Vogler De Schutters 15 2
Remy Dekker Dart Knights 11 6
Remy Lammers De Schutters 17 4
Richard van Slooten Looney Tunes 22 14
Rick Wals D-Artist 11 2
Robert-Jan Bartels Can`t be stopped 11 8
Robin Hand Het Zonnetje 1 16 10
Ron Herrebrugh Dart Knights 18 13
Ron Wilders D-Artist 12 8
Roy Steding De Schutters 18 4
Ruud Gnade Looney Tunes 18 9
Sander Kruijver Het Zonnetje 1 21 15
Stanley Loupatty Looney Tunes 21 9
Stef Smit Dolphins 13 4
Wesley Bruijstens Dart Knights 16 15
Wesley Westra Op goed geluk 16 14

 

2e divisie
Agnes Aupers-Altena Slempers Reborn 14 5
Anton Geschev Vreemdelingenlegioen 10 3
Arcangelo Tardio Lucky Darts 18 13
Barry Kattouw Huppel 1 16 14
Bas Keesom Purmer Posse 11 9
Bas Tromp Het Sluisje 1 13 12
Benny Stein Sacofricose 11 9
Bob van der Vorst Vreemdelingenlegioen 15 4
Cas Snippe De Taveerne 1,5 12 3
Cor Keevel Eén voor die pad 14 5
Danny van Bruggen Het Sluisje 1 10 8
Danny van Ingen Het Sluisje 1 10 4
Danny Zon Lucky Darts 13 9
Dave Leunk Sacofricose 18 14
Demis Bootsman De Admiraal 3 10 1
Dennis Ros Madhouse 10 1
Dominique Matthijssen Double Trouble 10 4
Eddy Brunel Wanders TZS 17 8
Edo Bethlem WvW What else 21 13
Edwin de Boer Purmer Posse 10 4
Erik Veeninga Huppel 1 20 19
Erwin Smit G.O.D. 10 5
Ferry van Helvert Huppel 1 13 8
Frank Stroobach Vreemdelingenlegioen 11 4
Fred van `t Loo Vreemdelingenlegioen 15 9
Friso Wilbrink De Admiraal 3 17 3
Frits Meerhof Wanders TZS 15 2
Gavin Tool De Zware Jongens 10 9
George Bakker Bronx Boys 2.0 13 5
George Croesse WvW What else 11 5
Hans van Giessel Wanders TZS 13 12
Jan Willem de Haas Eén voor die pad 10 5
Jeff van Dijk De Zware Jongens 14 12
Jeffrey Hijnekamp Bronx Boys 2.0 16 6
Jeroen Bizot Double Trouble 16 9
Jesper Nijman De Taveerne 1,5 11 5
Joeri Knopjes De Admiraal 1 12 6
Joey van den Ende Wanders TZS 17 14
Johan Bruins Double Trouble 11 3
John Holsvoogd De Admiraal 3 14 7
Jolien Noom WvW What else 10 2
Jordy van der Hilst Huppel 1 18 17
Jurjen Heijnsdijk De Kluif 10 5
Luciano Tardio Lucky Darts 20 15
Maarten Sinnige Madhouse 15 5
Maikel de Gram De Kluif 15 4
Marc Looman Double Trouble 11 9
Marc Siemons Evilsunz 13 5
Marchal Jacobs Purmer Posse 12 3
Martijn Bron Slempers Reborn 10 1
Mathijs Bos De Kluif 15 10
Michael de Vries De Zware Jongens 16 16
Mike van Putten Het Sluisje 1 12 8
Mike van Scheppingen Lucky Darts 10 4
Nick Groen Evilsunz 15 1
Nick Saft WvW What else 10 5
Nick Spaargaren Sacofricose 15 10
Niels van der Meulen De Admiraal 3 13 8
Pascal Phernambucq Purmer Posse 19 9
Pascal Stel Bronx Boys 2.0 10 6
Paul Loevens Zaanzicht Old S5 12 7
Paulo Soares Bij De Buren 15 9
Pepijn Roersch Bronx Boys 2.0 17 13
Peter Erken De Admiraal 3 10 4
Peter Loos Eén voor die pad 11 3
Piet Kleimeer Zaanzicht Old S5 10 4
Ralf Albers G.O.D. 11 4
Ramon van Heek Zaanzicht Old S5 17 10
Raymond Korn Eén voor die pad 10 5
Raymond Koster Bronx Boys 2.0 15 5
Raymond van der Ham Bij De Buren 13 11
Remco de Boer Zaanzicht Old S5 14 10
Remco Meerhof Wanders TZS 15 10
Remco Nijman De Admiraal 1 13 4
Remon Bril Purmer Posse 19 7
Richard Spijker De Zware Jongens 18 18
Rick Marees Het Sluisje 1 12 9
Rick Siemons Evilsunz 17 3
Rob de Vries Sacofricose 10 7
Rob Elsman Evilsunz 20 7
Rob Groot G.O.D. 10 5
Robbin du Maine De Kluif 11 4
Robert Postt Vreemdelingenlegioen 15 10
Robert Prinsze G.O.D. 10 8
Ron van Klaveren Bij De Buren 11 1
Ronald Mulder Slempers Reborn 20 19
Sven Kuipers De Admiraal 3 11 8
Terence Stein Sacofricose 13 8
Thijs Piet WvW What else 17 11
Thomas Nijdam Slempers Reborn 17 11
Tilo Bosman Evilsunz 14 5
Tim de Goede De Taveerne 1,5 13 7
Tim Silvis De Admiraal 1 10 7
Tom van der Vorst Vreemdelingenlegioen 14 4

 

3e divisie
Adriaan Rietveld Pointless 17 16
Anton Bouman Ranger boys 13 8
Arie van Doesburg Het Gezellige zootje 19 7
Arnout Visser Westend Bulls 16 1
Bas Derksen Rommel 15 1
Beert de Gunst ChAoS 13 5
Bert Krijt Flying Arrows 16 10
Bert van der Kelen Westend Bulls 17 11
Bianca Onclin Flying Arrows 17 5
Bjorn Horn Huppel 2 13 5
Bjorn Meijer Geluk of Wijsheid 14 12
Cees Pronk The Plumbers 11 4
Cees Zoomer The Daltons 19 13
Cindy Kes ChAoS 11 1
Colin Beljaars Zoek dekking 16 6
Daan Hakvoort De Admiraal 4 11 6
Danny Borst Ascmannedilf 11 2
Danny van der Werff The Dart King`s 12 8
Dave van Geene Zaanzicht 1898 17 8
Dennis Engelbrecht Dani`s Bengels 11 4
Dick Breeuwer Geheime wapen 15 3
Dick van der Pol Sons of Darts 10 7
Dik van Immerseel De Vrolijke Kluifjes 12 3
Dominique van Veen Triple Bouncer 11 10
Erik de Vries Citie 13 11
Erwin Stronks Rommel 20 11
Espen Blok Sons of Darts 15 10
Frank van Camp Ranger boys 18 16
Frans Raterman Sagitta 14 9
Frans Veltkamp Ranger boys 15 4
Frits Sander Mulderije 2 11 3
Gerard Heijne Saense Demons 14 9
Gerrit Schoone Zoek dekking 15 13
Gerwin de Keijzer Westend Bulls 17 11
Glen Slater The Plumbers 11 9
Hans Kroon Babbels Finest 19 13
Hans Pas Het Gezellige zootje 17 10
Henk de Witte `t Laantje 2 15 12
Henk Jeurninck Het Sluisje 11 3
Herman Hulst De Vrolijke Kluifjes 11 9
Ian Visser Geluk of Wijsheid 11 2
Ivar Knopperts Pointless 16 5
Iwan Carpintero Triple Bouncer 16 8
Jaap Veenboer Mulderije 2 13 8
Jacky Faber Unexpected 15 1
Jan de Koning The Dart King`s 14 7
Jan Kelder Zaanzicht 1 14 4
Jan Kerssens Mulderije 2 11 7
Jarno van Hoften De Admiraal 4 18 9
Jeroen Veenboer De Admiraal 2 12 8
Jesse Molenaar `t Centrum 1 14 7
Jimme Krijgsman `t Centrum 1 18 17
Jimmy Raterman Sagitta 13 5
Joël Babel Geluk of Wijsheid 13 5
Johan Mulder The Plumbers 17 17
Johan van der Meer Westend Bulls 16 13
Joke Zoetemeijer Double One 11 0
Jolanda Bosgoed Zaanzicht 1898 19 8
Joop de Rijk Huppel 2 13 1
Joost van der Tak Triple Bouncer 17 12
Joyce Winkelaar Mulderije 2 15 4
Jurgen ter Horst Pointless 21 4
Kees Vogel 10e Divisie 14 5
Kevin de Koning - Panen The Dart King`s 15 12
Klaas Rep Saense Demons 11 8
Maik Blok De Vrolijke Kluifjes 14 13
Marcel Dassen De Vrolijke Kluifjes 15 8
Marcel de Graaf Babbels Finest 16 5
Marcel van Baden Zaanzicht 1 12 3
Marcel van Harlingen `t Centrum 1 15 9
Marcel van Kleef Sagitta 13 4
Marco van Duuren De Vrolijke Kluifjes 13 9
Marco Zoomer The Daltons 17 4
Mark Bos Ascmannedilf 12 6
Mark de Vries Lekker Belangrijk 17 10
Mark Idema Zaanzicht 1 16 12
Martijn Beljaars Geheime wapen 14 5
Martin Prins Zoek dekking 17 3
Michael de Jong Citie 11 5
Michael Raterman Sagitta 13 6
Michel Heemskerk 10e Divisie 14 6
Michel Kingma Sagitta 12 9
Michiel Hildering Babbels Finest 20 13
Mick de Rijk Huppel 2 17 12
Mike Eijben `t Laantje 2 11 8
Mike Kok Geheime wapen 14 5
Mike Potveer Citie 12 10
Nico van Liempt Dani`s Bengels 20 9
Niels de Vries Lekker Belangrijk 10 8
Niels Ootes Zaanzicht 1898 11 4
Oscar Bekker Geluk of Wijsheid 11 4
Patrick Schipper Unexpected 14 5
Peter Bos De Vrolijke Kluifjes 14 9
Peter Gawehn Saense Demons 11 8
Peter Kef Mulderije 2 12 2
Peter Konings ChAoS 10 3
Peter Kool Pointless 12 2
Peter Kwinten Zoek dekking 16 12
Peter Noort Sons of Darts 10 6
Peter Siebgens Double One 19 12
Peter van der Linden ChAoS 12 2
Pieter Drent Babbels Finest 17 10
Pieter van Malssen Double One 11 4
Raymond Jacobs `t Centrum 1 11 11
Raymond Snabilie Dani`s Bengels 18 15
Remco Boontjes Ranger boys 19 6
Remco van Eijden Zaanzicht 1 15 15
Rene Kempes 10e Divisie 12 9
Ricardo van Sichem ChAoS 11 4
Richard Bosschieter Sons of Darts 11 6
Richard Buiten Zaanzicht 1898 18 6
Richard Taanman Rommel 17 2
Rick van Hoften De Admiraal 4 12 5
Riekus Sealtiel Saense Demons 11 3
Rob Bakker 10e Divisie 18 11
Rob Hartog Geheime wapen 12 3
Rob Kwak Huppel 2 19 10
Rob Mulder Dani`s Bengels 14 5
Rob Uitendaal Het Sluisje 14 7
Robin van Bergen Westend Bulls 14 13
Roel Betjes De Admiraal 2 11 8
Rogier Kemp Triple Bouncer 11 8
Rolf Veldhuijs Geluk of Wijsheid 17 12
Ron de Jong Zaanzicht 1 12 0
Ron van Leeuwen Lekker Belangrijk 16 8
Ronald de Haan Double One 11 6
Ronald de Vries Het Sluisje 12 8
Ronald Lindner ChAoS 11 4
Ronald Zwan Rommel 17 9
Ruud Daalmeijer Ranger boys 15 2
Sandro van Sichem ChAoS 12 9
Sebastiaan Dorjee Citie 10 8
Simone Wagenvoort The Daltons 13 8
Soraya Hartog Zoek dekking 11 5
Stefan Klepper Citie 16 13
Stuart de Bree Sons of Darts 10 6
Ted Helder The Plumbers 10 1
Theo Helgers Unexpected 17 8
Thijs Brandjes Lekker Belangrijk 14 9
Tom Brakenhoff De Admiraal 2 12 5
Trix Kok Flying Arrows 18 14
Vincent van Streepen Flying Arrows 22 11
Wesley Moes Unexpected 12 2
Wido Breeuwer Geheime wapen 17 12
Wil van Haeften Het Gezellige zootje 19 2
Wilco Noom `t Centrum 1 11 6
Willem Hetteling Saense Demons 14 4
Willem Verheijen Het Gezellige zootje 14 8
Willem Zoomer The Daltons 20 15
Xander Witkamp Het Sluisje 13 1
Yoni Eshkoli Zaanzicht 1898 14 4

 

4e divisie
Adrie jr Krap-Wassink Tonnetje Rond 14 9
Amber van der Terp Struggle 16 5
Arthur van Luijn Dartpoezen met aanhang 15 11
Astrid Kruithof Shanghai 11 4
Bart Jonker De Smurfen 15 12
Bert Bok Bloedserieus 12 8
Bram Wind Heroes 12 8
Celine Ruhulessin Bluelicious 14 5
Chris Fischer Amac 1 16 7
Cindy Roggeveen Bluelicious 13 8
Coby Bus Toro Rosso 15 1
Colin Smale Bloedserieus 16 7
Cor Schoenmaker De Nummer één 16 7
Daniël Zuidema De Nummer één 11 7
Daniël Dolleman Who Cares 13 12
Danny Kauwen Bluelicious 16 6
Deborah Stegeman De Smurfen 20 7
Dennis de Groot Sterretje 1 15 9
Dennis Lehmann De Balustrade 1 16 6
Dennis van der Tuuk Dutch Dynamite 12 8
Diana Weij Absolutely Fabulous 11 4
Dick Roos Sterretje 1 17 12
Duncan Sanou Dartpoezen met aanhang 20 15
Ed Jolsma Ratjetoe 13 7
Edwin Teeuwen De Nummer één 11 3
Emma Cornelisse Dutch Dynamite 15 9
Erik Bakker Absolutely Fabulous 11 8
Frank Berriotte Fuilk 15 7
Gaby Franken Struggle 11 3
Gerrit Knaap Fuilk 17 9
Gerrit Onrust Tonnetje Rond 19 2
Gert sr. Bus Toro Rosso 12 8
Giovanny Raghoenandan Who Cares 13 5
Glenn de Koning Dutch Dynamite 13 10
Henk Bosman Fuilk 15 6
Ingrid Koedooder Bloedserieus 14 9
Jacqueline Tuijn `t Stompe Puntje 12 9
Jan van der Meer No worries No tissues 12 5
Jan van Dijk Dartpoezen met aanhang 11 8
Jan van Klaveren De Balustrade 1 19 10
Jeroen Roeten Ratjetoe 15 7
Jill de Groot Sterretje 1 15 7
Joey de Roo Pooltje 1 18 13
Justin van Weerden Sterretje 1 13 10
Kevin van der Voort Absolutely Fabulous 13 11
Kim Lange De Aftrap 17 8
Kim Smidt Bluelicious 13 2
Koen Peetam Dutch Dynamite 17 13
Leendert den Brave Amac 1 14 3
Leon Bakker Fuilk 20 19
Leroy van Buijtene Dutch Dynamite 17 10
Lisa Visser `t Stompe Puntje 11 4
Marcel Paardekooper Amac 1 18 4
Marcel Postma De Aftrap 16 14
Marco Buijs Shanghai 11 3
Marieke Stronks Schots en scheef 12 9
Marjolein Leegerstee Schots en scheef 11 5
Marlies Smit Dutch Dynamite 14 3
Michel van Loenen Struggle 17 13
Mike Baas Koppie 2.0 17 10
Mike Kraaijestein De Nummer één 11 7
Miranda Sommeling No worries No tissues 12 8
Mitch Koopmans Shanghai 14 9
Monique van der Doef Toro Rosso 11 2
Natasja Hendriksen Schots en scheef 14 5
Paul van Dijk Bloedserieus 16 5
Peter de Kip Struggle 11 7
Peter Raven De Nummer één 15 7
Pim Hooyschuur `t Stompe Puntje 14 8
Ria Eberlein Bloedserieus 13 2
Richard Lungenborg Pooltje 1 21 13
Robbin Brinkman Koppie 2.0 17 13
Robert Heijnis Ratjetoe 14 6
Robin Lucassen Pooltje 1 16 11
Robin Weites Ratjetoe 14 8
Ronald Evertsen Dartpoezen met aanhang 11 10
Ronald Min `t Stompe Puntje 14 6
Roy Hoebe Pooltje 1 20 17
Ruud de Keijzer Tonnetje Rond 18 7
Sander Verdonk Tonnetje Rond 14 4
Shauni Bax Amac 1 12 4
Sjoerd Heijnen Heroes 16 10
Stef Boots Dartpoezen met aanhang 11 5
Stefan Roode De Balustrade 1 17 11
Theo Mathias De Balustrade 1 14 9
Thijs Noom Who Cares 15 11
Ton Alblas De Smurfen 12 6
Tonny Alblas De Smurfen 17 8
Ulrik Saba Heroes 19 13
Vanjuschka Brijde Bloedserieus 11 2
Wendie Nota Absolutely Fabulous 20 15
Wilco Koster Struggle 14 9
William van den Berg Shanghai 16 11
Yorik Draijer Heroes 15 11