Bekercompetitieprogramma  2018/2019

 

Bekerwedstrijden mogen niet worden uitgesteld naar een latere week, tenzij anders vermeld.

Indien verzetten: een andere dag in de betreffende week, of eerder. Altijd melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

BEKERWEEK 4, alle poules plaatsing voor laatste 8 maandag 07-01 t/m vrijdag 11-01

dinsdag 8-jan Can't be stopped - De Taveeerne 8-1
dinsdag 8-jan D.E.S. 1 - Dart Knights 7-2
woensdag 9-jan Op goed geluk - Huppel 1 3-5
woensdag 9-jan Second Generation - Double Trouble 7-2
woensdag 9-jan The A-Team - De Taveerne 1,5 4-5
woensdag 9-jan Eénvoordiepad - By the hand 4-5
woensdag 9-jan Dartpoezen met aanhang - The Plumbers 4-5
woensdag 9-jan Heroes - Who Cares 5-4
donderdag 10-jan Purmer Posse - Blue Gamblers 1 0-5
donderdag 10-jan Rockets - Most Wanted 7-2
donderdag 10-jan Huppel 2 - Ranger Boys 4-5
donderdag 10-jan Schots en scheef - Dani's Bengels 5-4
donderdag 10-jan De Vrolijke Kluifjes - The Daltons 5-2
donderdag 10-jan Dolphins - Bronx Boys 2.0 5-4
donderdag 10-jan Looney Tunes - All Blacks 1-5
vrijdag 11-jan Zaanzicht 1 - Struggle 5-4
vrijdag 11-jan Lucky Darts - De Zware Jongens 2-7
vrijdag 11-jan Lapaix - Sacofricose 5-3
vrijdag 11-jan Brak BV - Slempers Reborn 6-3
-vrijdag 11-jan Evilsunz - De Kluif 4-5
vrijdag 11-jan Charlie's 1 - De Schutters 4-5
vrijdag 11-jan The Saints - Vreemdelingenlegioen 5-3
vrijdag 11-jan 't Laantje 2 - De Admiraal 4 4-5
vrijdag 11-jan Sagitta - Babbels Finest 5-4
vrijdag 11-jan Geluk of wijsheid - Westend Bulls 3-5
vrijdag 11-jan De Admiraal 2 - Bloedserieus 5-0
vrijdag 11-jan Shanghai - De Balustrade 1 5-4
vrijdag 11-jan Citie - Dutch Dynamite 3-5
vrijdag 11-jan ChAoS - Saense Demons 3-6
vrijdag 11-jan Flying Arrows - De nummer één 4-5
vrijdag 11-jan No worries no tissues - Zoek Dekking 3-6
vrijdag 11-jan Unexpected - Bluelicious 5-4

 

BEKERWEEK 5, alle poules plaatsing voor laatste 4 maandag 25-02 t/m vrijdag 01-03

dinsdag 26-feb D.E.S. 1 - By the hand
woensdag 27-feb De Kluif - De Schutters
woensdag 27-feb Second Generation - Brak BV
woensdag 27-feb De Taveerne 1,5 - Can't be stopped
woensdag 27-feb Blue Gamblers 1 - De Zware Jongens
donderdag 28-feb Rockets - All Blacks
donderdag 28-feb Dolphins - The Saints
vrijdag 1-mrt Lapaix - Huppel 1
vrijdag 1-mrt De Admiraal 4 - Ranger Boys
vrijdag 1-mrt Zaanzicht 1 - De Vrolijke Kluifjes
vrijdag 1-mrt Sagitta - De Admiraal 2
vrijdag 1-mrt Westend Bulls - The Plumbers
vrijdag 1-mrt De nummer één - Heroes
vrijdag 1-mrt Saense Demons - Dutch Dynamite
vrijdag 1-mrt Shanghai - Schots en scheef
vrijdag 1-mrt Zoek Dekking - Unexpected

BEKERWEEK 6, alle poules plaatsing voor finaledag maandag 25-03 t/m vrijdag 29-03

 

FINALE, alle poules zondag 19-05